
Зернодробілка під двигун Млинок (зерно + качанці кукурудзи) Дробарка зернова зерна Зерноподрібнювач електро
2 978 ₴
2 680,20 ₴
- Готово до відправки
Зернодробілка під двигун Млинок (зерно + качанці кукурудзи) Дробарка зернова зерна Зерноподрібнювач електро
Подрібнювач зерна є незамінним помічником на невеликій фермі або в домашньому господарстві. З його допомогою можна подрібнювати різні зернові культури до розміру фракції 2 мм на виході. Особливістю цієї моделі є наявність окремо виведеного трубного патрубка, у який закидаються для подрібнення качарки кукурудзи. За допомогою такого приладу досить просто організувати виробництво подрібненого та збалансованого корму для птахів або хатніх тварин.
Зернодробілка призначена для спільної роботи разом з електродвигуном. Він з'єднується з приладом за допомогою пасової передачі. Двигун купується окремо. Під час його вибору потрібно насамперед звертати увагу на такі параметри, як потужність і швидкість обертання. Забезпечити оптимальну роботу механізму можуть двигуни, які мають потужність 750 Вт і швидкість обертання 3000 об/хв. У цьому разі продуктивність зернодробілки становитиме 120 кілограмів на годину. Як вузол для подрібнення використовується молотковий механізм. Завдяки його роботі на виході будуть виходити дрібні та рівномірні частинки. Вага обладнання становить 20 кілограмів. Виріб може функціонувати тривалий час без вимкнення.
Вал працює спільно з підшипниками, які, як і будь-яка частина механізму, можна легко поміняти. Місткість основного бункера становить 5 літрів. Він виготовляється з міцної листової сталі завтовшки 2 мм. Як захисний захід від іржі корпус приладу фарбується порошковою фарбою.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Перероблювана сировина | Зернові, Кукурудзяні качалки |
| Об'єм приймального бункера | 5 л |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Потужність двигуна | 0.75 кВт |
| Частота тока | 50 Гц |
| Тип | Зернодробілка |
| Кількість обертів двигуна | 3000 об/хв |
| Стан | Нове |
| Продуктивність, кг/год | |
| Зерно | 120 кг/год |
| Кукурузные початки | 120 кг/год |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 420 мм |
| Довжина: | 420 мм |
| Висота | 400 мм |
| Вага | 12.5 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Виробник | Вінниця |
| Тип приводу | Ручний |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Півдня-Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Зернодробарка |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 680,20 ₴


