
Циркуляційний насос DAB VA 25 4 180 для опалення, для води циркулярний для циркуляції опалювальних систем
1 559 ₴
1 403,10 ₴
- Готово до відправки
Циркуляційний насос DAB VA 25 4 180 для опалення, для води циркулярний для циркуляції опалювальних систем
Насос циркуляційний DAB VA призначений для циркуляції теплоносія в опалювальній системі будинків заміського типу (одно- і двоповерхових).
Серія насосів DAB VA може працювати в тришвидкісному режимі. Швидкості насоса перемикаються вручну за допомогою пересування важеля в потрібне положення. Завдяки захисній оболонці ротора насоса, робота встановлення практично безшумна. Мастило підшипників у насосі відбувається за допомогою рідини, що перекачується. Монтаж полегшується завдяки наявності відвідних нарізних приєднань. Видалення повітря в насосах цієї серії відбувається за допомогою спеціального корка (Процедура описана в експлуатаційному посібнику, який є в комплекті моделі).
Циркуляційний насос DAB йде у виконанні з мокрим ротором.
Конструктивні характеристики:
- Корпус із чавуну;
- Робоче колесо з полімеру;
- Втулка з неіржавкої сталі;
- Механічне ущільнення з керамографіту;
- Вал із металокераміки;
- Двигун однофазний, закритий, вентильований, 2800 об./хв;
- Режим роботи — тривалий;
Технічні характеристики:
| Максимальна напір: | 4 м |
| Максимальна продуктивність: | 3 м куб. |
| Максимальний робочий тиск: | 10 бар |
| Монтажна база: | 180 мм |
| Робоча температура: | до 110 °C |
| Напруга мережі: | 220 В |
| Кількість швидкостей роботи: | 3 |
| Потужність на 1 швидкості: | 30 Вт |
| Потужність на 2 швидкості: | 45 Вт |
| Потужність на 3 швидкості: | 60 Вт |
| Матеріал стрижня ротора: | Кераміка |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Максимальний напір | 4 м |
| Стан | Нове |
| Вид насоса | Циркуляційний |
| Користувацькі характеристики | |
| Напруга мережі | 220 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 403,10 ₴

