Серветка ажурна овальна 37х50 (100 шт.) (1 пачка)
11 681,27 ₴/пач
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000004965
Серветка ажурна овальна 37х50 (100 шт.) (1 пачка)Немає в наявності
11 681,27 ₴/пач
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 50 см |
| Кількість в упаковці | 100 штук |
| Кількість в ящику | 40шт |
| Матеріал виробу | Харчовий пергамент |
| Область застосування | Декорація, прикраса предмета чи приміщення |
| Розмір зовнішній | 370 мм*500 мм |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Тип | Серветка ажурна |
| Форма | Круг |
| Колір виробу | Білий |
| Ширина | 37 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 681,27 ₴/пач
