Упаковка конус під квіти h40/ 5низ/15верх білий (100 шт) 159 (3) (100 шт)
352,14 ₴/пач
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000016000
Упаковка конус під квіти h40/ 5низ/15верх білий (100 шт) 159 (3) (100 шт)Немає в наявності
352,14 ₴/пач
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Фольгований пакет "Новий рік" Пакети призначені для розфасування цукерок, шоколадок та інших подарунків.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 38см |
| Довжина | 14,5 см |
| Кількість в упаковці | 100 штук |
| Кількість в ящику | 5000шт |
| Матеріал виробу | Поліпропілен |
| Область застосування | Упаковка квітів |
| Друк малюнка | Квіткова тематика |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Тип | Квіткова упаковка |
| Форма | Конусна |
| Колір виробу | прозорий |
| Ширина | 5,5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 352,14 ₴/пач
