Новорічні, кортонні пакети подарункові Супер 47x52x20-002) НГ (12 шт.)
1 221,96 ₴/пач
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000016107
Новорічні, кортонні пакети подарункові Супер 47x52x20-002) НГ (12 шт.)Готово до відправки
1 221,96 ₴/пач
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пакет |
| Форма | Прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 20 см |
| Довжина | 52 см |
| Кількість в упаковці | 12шт |
| Матеріал виробу | Поліетилен низького тиску (ПНД) |
| Область застосування | Повсякденна |
| Друк малюнка | Новорічна тематика |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Тип ручки | Канатики |
| Товщина | 100 мікрон |
| Колір виробу | Різні кольори |
| Ширина | 47 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 221,96 ₴/пач
