Cалфетка з Мікрофібри 30*30 Жовтогаряча УНІВЕРСАЛЬНА (1 шт.)
1 225,80 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000016240
Cалфетка з Мікрофібри 30*30 Жовтогаряча УНІВЕРСАЛЬНА (1 шт.)Немає в наявності
1 225,80 ₴
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 30 см |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Колір | Помаранчевий |
| Матеріал | Мікрофібра |
| Ширина | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в ящику | 50 уп |
| Матеріал виробу | Мікрофібра |
| Область застосування | Для вологого та сухого прибирання |
| Розмір зовнішній | 30см*30см |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Тип | Серветки, ганчірки |
| Форма | квадрата |
| Колір виробу | Помаранчевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 225,80 ₴
