-10%
Упаковка конус під квіти h25/10низ/25верх білий (100 шт) 178 (6) Рожева Ромашка (100 шт.)
145 ₴/пач
130,50 ₴/пач
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000016285
Упаковка конус під квіти h25/10низ/25верх білий (100 шт) 178 (6) Рожева Ромашка (100 шт.)Готово до відправки
145 ₴/пач130,50 ₴/пач
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фольгований пакет "Новий рік" Пакети призначені для розфасування цукерок, шоколадок та інших подарунків.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 23,5 см |
| Довжина | 23см |
| Кількість в упаковці | 100 штук |
| Кількість в ящику | 5000шт |
| Матеріал виробу | Поліпропілен |
| Область застосування | Упаковка квітів |
| Друк малюнка | Квіткова тематика |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Тип | Квіткова упаковка |
| Форма | Конусна |
| Колір виробу | прозорий |
| Ширина | 10 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 130,50 ₴/пач
