Упаковка конус під квіти h50/10низ/40верх"Лілія"(100 шт) салатовий 152 (5) (100 шт)
318,96 ₴/пач
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000012905
Упаковка конус під квіти h50/10низ/40верх"Лілія"(100 шт) салатовий 152 (5) (100 шт)В наявності
318,96 ₴/пач
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фольгований пакет "Новий рік" Пакети призначені для розфасування цукерок, шоколадок та інших подарунків.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 48,5 см |
| Довжина | 35,5 см |
| Кількість в упаковці | 100 штук |
| Кількість в ящику | 5000шт |
| Матеріал виробу | Поліпропілен |
| Область застосування | Упаковка квітів |
| Друк малюнка | Квіткова тематика |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Тип | Квіткова упаковка |
| Форма | Конусна |
| Колір виробу | прозорий |
| Ширина | 11см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 318,96 ₴/пач
