-10%
Килимок для Суші/ролів бамбук зелений 27*27 см (100 шт.)
85 ₴/пач
76,50 ₴/пач
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000016494
Килимок для Суші/ролів бамбук зелений 27*27 см (100 шт.)Готово до відправки
85 ₴/пач76,50 ₴/пач
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Паперова тарілка. Використовується спільно з іншими елементами колекції з дизайну (салфетки, прилади, скатертини тощо) як прикраса столу або за своїм безпосереднім призначенням.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 64 мм |
| Колір | Зелений |
| Матеріал | Бамбук |
| Ширина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 9 мм |
| Кількість в упаковці | 100 штук |
| Кількість в ящику | 5000шт |
| Матеріал виробу | Бамбук |
| Область застосування | Зберігання, подача, сервірування |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Тип | Одноразовий посуд |
| Форма | квадрата |
Інформація для замовлення
- Ціна: 76,50 ₴/пач
