Паперові пакети саше крафт білий, 170х50х280, 50г/м2 (100 шт)
142,61 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000016414
Паперові пакети саше крафт білий, 170х50х280, 50г/м2 (100 шт)В наявності
142,61 ₴
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 5 см |
| Довжина | 28см |
| Кількість в упаковці | 100 штук |
| Кількість в ящику | 1000шт |
| Матеріал виробу | Папір |
| Область застосування | Упаковка продуктів |
| Щільність | 50 г\м2 |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Тип | Пакети для бутербродів |
| Форма | Прямокутна |
| Колір виробу | Білий |
| Ширина | 17 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 142,61 ₴
