Пакет з дном паперовий крафт бурий, 310х200х350, 80г/м2 (25 шт)
215,21 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000016412
Пакет з дном паперовий крафт бурий, 310х200х350, 80г/м2 (25 шт)В наявності
215,21 ₴
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 35см |
| Глибина | 20 см |
| Кількість в упаковці | 25шт |
| Кількість в ящику | 150шт |
| Кількість шарів | 1 куля |
| Матеріал виробу | Крафт папір |
| Область застосування | Розфасування будь-якої продукції |
| Друк малюнка | немає |
| Щільність | 80 г\м2 |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Тип | Пакети для бутербродів |
| Тип ручки | немає |
| Форма | Прямокутна |
| Колір виробу | бурей |
| Ширина | 31 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 215,21 ₴
