Пакет з ручками паперовий крафт білий 280х150х350, 120г/м2 (25 шт)
476,97 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000016408
Пакет з ручками паперовий крафт білий 280х150х350, 120г/м2 (25 шт)В наявності
476,97 ₴
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість в упаковці | 25 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 35см |
| Глибина | 15 см |
| Кількість в ящику | 100шт |
| Кількість шарів | 1 куля |
| Матеріал виробу | Крафт папір |
| Область застосування | Розфасування будь-якої продукції |
| Друк малюнка | немає |
| Щільність | 120 г\м2 |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Тип | пакети з крафт-паперу |
| Тип ручки | крученими, паперовими (витими) ручками |
| Форма | Прямокутна |
| Колір виробу | Білий |
| Ширина | 28 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 476,97 ₴
