-10%
Упаковка конус під квіти h50/6низ/15верх(100 шт) візерунок Зелена Незабудка 147 (8) (100 шт)
171,66 ₴
154,50 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000016554
Упаковка конус під квіти h50/6низ/15верх(100 шт) візерунок Зелена Незабудка 147 (8) (100 шт)Готово до відправки
171,66 ₴154,50 ₴
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 48,5 см |
| Довжина | 15,5 см |
| Кількість в упаковці | 100 штук |
| Кількість в ящику | 5000шт |
| Матеріал виробу | Поліпропілен |
| Область застосування | Упаковка квітів |
| Друк малюнка | Квіткова тематика |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Тип | Фольгований пакет |
| Форма | Конусна |
| Колір виробу | прозорий |
| Ширина | 6,5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 154,50 ₴
