
Пакети-майка великого розміру 54х90 см 50 шт., Чорні, великий пакет майка, пакет багажу, пакети типу майка
533,38 ₴/пач
480,04 ₴/пач
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000003997
Пакети-майка великого розміру 54х90 см 50 шт., Чорні, великий пакет майка, пакет багажу, пакети типу майка
Поліетиленові пакети у формі майки зручні та досить міцні, мають економну ціну, тому займають провідні позиції за популярністю серед споживачів. Їх застосовують для різних цілей: від пакування невеликих виробів, до перенесення великих товарів. Деякі такі пакети витримують вагу до 50 кг. Важливою функціональною особливістю пакети-майка є наявність бічних складок (фальців). Вони дають змогу зробити пакет місткішим, допомагають переносити об'ємні вантажі. Пакети-майки можна назвати по-справжньому народними пакетами: їх використовують у супермаркетах, продуктових магазинах, на ринках. Вони незамінні для розміщення великої кількості продуктів. Завдяки тому, що дно пакета стає плоским, а його стінки розширюються, предмети в поклажі не тиснуть один на одного. Тому в пакеті майці можна донести, не пошкодивши, фрукти, яйця, інші тендітні товари.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 900 мм |
| Кількість в упаковці | 50 шт. |
| Матеріал | Поліетилен |
| Матеріали пакету | РЕ |
| Тип | Пакет-майка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 540 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 90 см |
| Кількість в ящику | 350шт |
| Матеріал виробу | Поліетилен низького тиску (ПНД) |
| Область застосування | Повсякденна |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Тип призначення | Пакети-майка великого розміру 54х90 см 50 шт., Чорні, великий пакет майка, пакет багажу, пакети типу майка |
| Тип ручки | петльові |
| Форма | Прямокутна |
| Колір виробу | Різні кольори |
- Ціна: 480,04 ₴/пач




