-10%

Коробка для піци 45 см 50 шт. упаковка коробка під (на) піцу картонна без друку бура, для доставки піци
1 600,13 ₴/упаковка
1 440,12 ₴/упаковка
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000000763
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Коробка для піци 45 см 50 шт. упаковка коробка під (на) піцу картонна без друку бура, для доставки піци
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Коробка |
| Область застосування | Упаковка піци |
| Висота зовнішня | 4 см |
| Форма | квадрата |
| Матеріал виробу | Мікро гофро картон Т21 |
| Розмір зовнішній | 450мм*450мм*40мм |
| Колір виробу | бурий |
| Ширина | 45 см |
| Друк малюнка | Немає |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Глибина | 45 см |
| Кількість в упаковці | 50шт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 440,12 ₴/упаковка


