-10%

Коробка для піци 30 см 50 шт Pizza пачка під (на) піцу картонна з малюнком друком для доставки піци
725,06 ₴/упаковка
652,55 ₴/упаковка
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000000760
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Коробка для піци 30 см 50 шт Pizza пачка під (на) піцу картонна з малюнком друком для доставки піци
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Коробка |
| Область застосування | Упаковка піци |
| Висота зовнішня | 4 см |
| Форма | квадрата |
| Матеріал виробу | Мікро гофро картон Т21 |
| Розмір зовнішній | 300мм*300мм*40мм |
| Колір виробу | бурий |
| Ширина | 30 см |
| Друк малюнка | Да |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Глибина | 30 см |
| Кількість в упаковці | 50шт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 652,55 ₴/упаковка


