-10%

Мочалка для душу, губка лазнева для тіла поролонова, для ванни (купанія) з поролону "Ромашка"
28,34 ₴/пач
25,50 ₴/пач
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000004900
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Для багатьох людей процедура прийняття ванни або душу є обов'язковим щоденним ритуалом, у процесі якого можна насолодитися розслаблювальними властивостями води, позбутися стресу, напруги та негативних емоцій. Після прийняття водних процедур можна відчути приємну невимушеність, легкість і відчуття повного умиротворення. Ранковий душ допомагає остаточно прокинутися, підбадьоритися й набратися сил.
Для того, щоб водні процедури були максимально ефективними та приємними, можна скористатися цією чудовою губкою. Вона виготовлена з якісного нейлону, добре спінює косметичні засоби, дарує м'які та ніжні відчуття. Красиве забарвлення заряджає гарним настроєм і робить прийняття душу ще приємнішим.
Спосіб застосування: нанесіть на мочалку очисний засіб, а потім акуратно помийте ваше тіло.
Розмір однієї мочалки Довжина (17,5 см) Ширина (11 см) Висота (2,5 см) 18щільність у пакованні одна штука
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Поролон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 4,5 см |
| Довжина | 17 см |
| Кількість в упаковці | 1 шт |
| Кількість в ящику | 50 уп |
| Матеріал виробу | Поролон |
| Область застосування | Для вологого і сухого прибирання |
| Розмір зовнішній | 170мм*120мм*45мм |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Температурний режим | 5°С до 30°С |
| Тип | Мочалка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір виробу | Різні кольори |
| Ширина | 12см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25,50 ₴/пач
