-10%

Папір туалетний на втулці "Велікан" сірий (8 рул) у рулоні макулаттурний
381,36 ₴/упаковка
343,23 ₴/упаковка
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000000726
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Туалетний папір — паперовий виріб, який використовується в санітарно-гігієнічних цілях. Туалетний папір випускається в рулонному або листовому видах.
Виготовлення туалетного паперу — досить складний процес: він має рватися в строго певних місцях, одночасно бути міцним і водночас м'яким. Крім того, вона має швидко розпадатися на волокна в каналізації — інакше вона може засмічити стічні труби.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тиснення | Так |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 9 см |
| Висота внутрішня | 8,7 см |
| Діаметр | 19см |
| Довжина намотування | 90 метрів |
| Кількість в упаковці | 8шт |
| Кількість шарів | 1 шар |
| Матеріал виробу | Макулатура |
| Область застосування | Для гігієни |
| Розмір зовнішній | 90мм*190мм |
| Розмір однієї серветки | 190мм*90мм |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Тип | Туалетний папір |
| Форма | Циліндра |
| Колір виробу | сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 343,23 ₴/упаковка


