-10%

Пакет типу майка поліетиленовий багажка 55*85 ЧОРНА 85 (10 шт.) кульки великі з ручками
167,35 ₴/пач
150,61 ₴/пач
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000004003
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Поліетиленові пакети у формі майки зручні та досить міцні, мають економну ціну, тому займають провідні позиції за популярністю серед споживачів. Їх застосовують для різних цілей: від пакування невеликих виробів, до перенесення великих товарів. Деякі такі пакети витримують вагу до 50 кг. Важливою функціональною особливістю пакети-майка є наявність бічних складок (фальців). Вони дають змогу зробити пакет місткішим, допомагають переносити об'ємні вантажі. Пакети-майки можна назвати по-справжньому народними пакетами: їх використовують у супермаркетах, продуктових магазинах, на ринках. Вони незамінні для розміщення великої кількості продуктів. Завдяки тому, що дно пакета стає плоским, а його стінки розширюються, предмети в поклажі не тиснуть один на одного. Тому в пакеті майці можна донести, не пошкодивши, фрукти, яйця, інші тендітні товари.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Пакет |
| Кількість в ящику | 150шт |
| Область застосування | Повсякденна |
| Висота зовнішня | 85 см |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал виробу | Поліетилен низького тиску (ПНД) |
| Розмір зовнішній | 55 см * 85см |
| Колір виробу | Різні кольори |
| Ширина | 55 см |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Тип ручки | петльові |
| Тип призначення | Пакети-майка великого розміру 55х85 см 50 шт., Чорні, великий пакет майка, пакет багажу, пакети типу майка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 150,61 ₴/пач

