-10%

Серветка целюлозна PRO 10 шт., 16х16 серветка целюлоза для прибирання універсальні
190,02 ₴/пач
171,01 ₴/пач
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000004835
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Целюлозна серветка має властивості губки: прекрасно вбирає вологу, не залишає ворсинок і розводів, швидко сохне. Вона призначена для боротьби із сильними забрудненнями на поверхнях, як-от кахель, кухонна техніка та ін. Водночас вона добре вбирає вологу, легко виполіскується і зберігає свою первісну форму.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Целюлоза |
| Тип | Серветка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 16см |
| Кількість в упаковці | 10 шт |
| Кількість в ящику | 20 уп |
| Матеріал виробу | Целюлоза |
| Область застосування | Для вологого і сухого прибирання |
| Розмір зовнішній | 16*16см |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Форма | квадрата |
| Колір виробу | Жовтий |
| Ширина | 16см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 171,01 ₴/пач



