-10%

Мочалка для миття авто, губка поролонова автомобільна для миття машини з поролону
18,33 ₴/пач
16,50 ₴/пач
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000004859
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розмір однієї мочалки Довжина18 см) Ширина (11 см) Висота (6 см) 15щільність у пакованні п'ять шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 6 см |
| Довжина | 17,5 см |
| Кількість в упаковці | 1 шт |
| Кількість в ящику | 45уп |
| Матеріал | Поролон |
| Матеріал виробу | Поролон |
| Область застосування | Для вологого і сухого прибирання |
| Розмір зовнішній | 175мм*110мм*60мм |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Температурний режим | 5°С до 30°С |
| Тип | Мочалка |
| Колір виробу | Різні кольори |
| Ширина | 11см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16,50 ₴/пач
