
Пакети фасувальні в рулоні 60 шт. 26х35 см кульки пакетики фасування поліетиленові для харчових продуктів
95 283,92 ₴/рулон
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000003146
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Пакети фасувальні в рулоні 60 шт. 26х35 см кульки пакетики фасування поліетиленові для харчових продуктів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 35см |
| Кількість в упаковці | 60шт |
| Кількість в ящику | 200 рулонів |
| Матеріал виробу | Поліетилен низького тиску (ПНД) |
| Матеріал(особливості) | Полителен HDPE |
| Область застосування | Повсякденна |
| Розмір зовнішній | 18+(2*4)*35 см |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Тип | Майка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір виробу | Білий |
| Ширина | 26см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 95 283,92 ₴/рулон

