
Мочалка для душу, губка лазнева для тіла поролонова, для ванни (купанія) з поролону "Русалонька"
11,17 ₴/пач
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000004871
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Для багатьох людей процедура прийняття ванни або душу є обов'язковим щоденним ритуалом, у процесі якого можна насолодитися розслаблювальними властивостями води, позбутися стресу, напруги та негативних емоцій. Після прийняття водних процедур можна відчути приємну невимушеність, легкість і відчуття повного умиротворення. Ранковий душ допомагає остаточно прокинутися, підбадьоритися й набратися сил.
Для того, щоб водні процедури були максимально ефективними та приємними, можна скористатися цією чудовою губкою. Вона виготовлена з якісного нейлону, добре спінює косметичні засоби, дарує м'які та ніжні відчуття. Красиве забарвлення заряджає гарним настроєм і робить прийняття душу ще приємнішим.
Спосіб застосування: нанесіть на мочалку очисний засіб, а потім акуратно помийте ваше тіло.
Розмір однієї мочалки Довжина (14 см) Ширина (9 см) Висота (5 см) 18щільність у пакованні одна штука
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Поролон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Мочалка |
| Кількість в ящику | 50 уп |
| Довжина | 13,5 см |
| Область застосування | Для вологого і сухого прибирання |
| Висота зовнішня | 5 см |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал виробу | Поролон |
| Розмір зовнішній | 135мм*87мм*50мм |
| Колір виробу | Різні кольори |
| Ширина | 8,7 см |
| Температурний режим | 5°С до 30°С |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Кількість в упаковці | 1 шт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11,17 ₴/пач
