
Пакет із дном паперовий 29*23*12 коричневий No5 (25 шт.) пакувальний, крафт, для фаст фуда, бургерів, випічки
137,51 ₴/пач
123,76 ₴/пач
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000006868
Пакет із дном паперовий 29*23*12 коричневий No5 (25 шт.) пакувальний, крафт, для фаст фуда, бургерів, випічки
Обсяг застосування крафт-паковання досить широкий і містить паковання товарів як харчові продукти (чай, кава, борошно, крупи, цукор, хлібобулочні та кондитерські вироби, хот-доги й багато інших) і непродуктивні товари (будівельні матеріали, вугілля), косметика, подарунки, медичні інструменти, документація тощо). Основна перевага паперового паковання — це екологічний складник, який передбачає не тільки безпеку та безпечне використання продуктів, що містяться в ній, але й подальше їх перероблення після використання з мінімальним забрудненням довкілля (на відміну від полімерних продуктів). Крім того, пакет паперу Крафт досить міцний для транспортування продуктів, не боячись механічного пошкодження. Висока проникність паперу для паперу дає змогу вмісту краще "пристосовуватися" до різниці температур під час транспортування та зберігання.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Коричневий |
| Кількість в упаковці | 25 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 29см |
| Глибина | 12см |
| Кількість в ящику | 1000шт |
| Кількість шарів | 1 шар |
| Матеріал виробу | Крафт папір |
| Область застосування | Розфасовка будь продукції |
| Друк малюнка | Немає |
| Щільність | 70 г\м2 |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Тип | пакети з крафт-паперу |
| Тип ручки | Немає |
| Форма | Прямокутна |
| Колір виробу | коричневий |
| Ширина | 23см |
- Ціна: 123,76 ₴/пач


