
Мішалка паличка дерев'яна для чаю та кави 800 шт. 140х1.3х6мм з дерева одноразова для гарячих напоїв
116 597,34 ₴/пач
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000007254
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Мішалка паличка дерев'яна для чаю та кави 800 шт. 140х1.3х6мм з дерева одноразова для гарячих напоїв
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 14см |
| Кількість в упаковці | 800шт |
| Кількість в ящику | 40 уп |
| Матеріал виробу | Дерево |
| Область застосування | Для напоїв |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Тип | Мішалка |
| Товщина | 1,3 мм |
| Колір виробу | натуральний |
| Ширина | 6мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 116 597,34 ₴/пач


