-10%

Кришка на контейнер форму артикул SP86L 50 шт (1 пач) з харчової алюмінієвої фольги
458,37 ₴/пач
412,53 ₴/пач
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000007868
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кришка на контейнер форму артикул SP86L 50 шт. (1 пач) з харчової алюмінієвої фольги
Алюмінієво-картонна кришка підходить для контейнера SP86L. Використовується виключно для пакування та зберігання продуктів у холодильнику або морозильній камері та під час транспортування. Кришка виготовлена з ламінованого картону. Упаковувати фольгованою стороною до продуктів. Під час використання контейнера в мікрохвильовій або духовій печі кришку потрібно зняти.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Кришка |
| Форма | Прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 25см |
| Кількість в упаковці | 50шт |
| Кількість в ящику | 8 уп |
| Матеріал виробу | Картон |
| Матеріал(особливості) | Ламінована |
| Область застосування | Для приготування і сервіровки блюд |
| Розмір зовнішній | 180мм*250мм |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Товщина | 60 мікрон |
| Колір виробу | Сріблястий |
| Ширина | 18 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 412,53 ₴/пач


