-10%

Салетка вологопоглинальна (30х30) ганчірка (тряпочка) для прибирання кухні, кухонна
48,50 ₴/пач
43,65 ₴/пач
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000008054
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Cалветка вологопоглинальна (30х30) (1 пач)
Тип: Серветки, праски; Країна-виробник: Китай
Додаткові характеристики. Кількість у ящику: 50шт; Довжина: 30см; Сфера застосування: Для вологого та сухого прибирання; Форма: Прямокутна; Матеріал виробу: Штучна замша; Размер внешний: 20см*30см; Колір виробу: Різні кольори; Ширина: 20 см; Кількість у пакунку: 1 шт; Сезонність товару: Круглий рік
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Ганчірка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 30см |
| Кількість в упаковці | 1 шт |
| Кількість в ящику | 50шт |
| Матеріал виробу | Штучна замша |
| Область застосування | Для вологого і сухого прибирання |
| Розмір зовнішній | 20см*30см |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Форма | Прямокутна |
| Колір виробу | Різні кольори |
| Ширина | 20 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 43,65 ₴/пач


