
Сумка з пластиковою ручкою "Голд мейт" без ручки (10 шт.) поліетиленовий з малюнком подарунковий
131 127,15 ₴/пач
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000008905
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Сумки з пластмасовою ручкою підходять для щоденного тривалого використання. Можливість закриватися щільно дає змогу легко переносити товари в них, а не боятися, що вміст виподіє або погіршиться. Важливо, що пластикові ручки зручні в руці, що робить його максимально зручним. Самі пакети характеризуються підвищеною міцністю, вони використовуються в різних магазинах і бутиках, переважно вони використовуються для одягу. Крім того, їхній оригінальний зовнішній вигляд дає змогу використовувати пакет як подарунковий пакет.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пакет |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 40 см |
| Кількість в упаковці | 10 шт |
| Матеріал виробу | Поліетилен високого тиску (ПВТ) |
| Матеріал(особливості) | ручка окремо, кріпиться самостійно |
| Область застосування | Для зберігання або перенесення предметів в руках |
| Друк малюнка | абстракція |
| Розмір зовнішній | 400мм*400мм |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Тип ручки | пластмасова ручка , додатково прикріплюється |
| Товщина | 90 мікрон |
| Форма | Квадрат |
| Колір виробу | темний |
| Ширина | 40 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 131 127,15 ₴/пач


