-10%

Пакети фасувальні майка в рулоні 200 шт. 22х42 см харчові пакетики фасування поліетиленові для харчових продуктів
103,45 ₴/рулон
93,11 ₴/рулон
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000009339
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
text-align:center">Пакети фасувальні майка в рулоні 200 шт. 22х42 см харчові пакетики фасування поліетиленові для харчових продуктів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Майка |
| Кількість в ящику | 20 рулонів |
| Товщина | 7 мікрон |
| Довжина | 42см |
| Область застосування | Повсякденна |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал виробу | Поліетилен низького тиску (ПНД) |
| Розмір зовнішній | 22+(2*6)*42 см |
| Колір виробу | прозорий |
| Матеріал(особливості) | Полителен HDPE |
| Ширина | 22 см |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Вага виробу | 350гр(+-) |
| Кількість в упаковці | 200 шт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 93,11 ₴/рулон


