-10%

Пакет із ручками паперовий 35 * 25 * 14 білий No24 (25 шт.) крафтовий для покупок, продуктів
445,04 ₴/пач
400,53 ₴/пач
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000002816
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пакет із ручками паперовий 35 * 25 * 14 білий No24 (25 шт.)
Країна-виробник: Україна
Додаткові характеристики. Тип: пакети з крафт-папіру; Кількість у ящику: 500 шт; Сфера застосування: Розфасування будь-якої продукції; Висота зовнішня: 35см; Форма: Прямокутна; Матеріал виробу: Крафт папір; Колір виробу: Білий; Ширина: 25 см; Кількість шарів: 1 шар; Друк малюнка: Немає; Кількість у пакунку: 25шт; Сезонність товару: Круглий рік; Глибина: 14 см; Тип ручки: крученими, паперовими (вітовими) ручками; Щільність: 70 г/м2
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Кількість в упаковці | 25 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 35см |
| Глибина | 14 см |
| Кількість в ящику | 500шт |
| Кількість шарів | 1 шар |
| Матеріал виробу | Крафт папір |
| Область застосування | Розфасовка будь продукції |
| Друк малюнка | Немає |
| Щільність | 70 г\м2 |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Тип | пакети з крафт-паперу |
| Тип ручки | крученими, паперовими (витими) ручками |
| Форма | Прямокутна |
| Колір виробу | Білий |
| Ширина | 25 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 400,53 ₴/пач


