-10%

Зошит шкільний з малюнком на обкладинці 24листів карта (20 шт.)
313,36 ₴/пач
282,02 ₴/пач
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000001387
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зошит шкільний з малюнком на обкладинці 24листів карта (20 шт.)
Країна-виробник: Україна; Тип: Тетрадь
Додаткові характеристики. Кількість у ящику: 600шт; Довжина: 20,5см; Сфера застосування: Канцтовари; Форма: Прямокутна; Матеріал виробу: Папір; Розмір зовнішній: 205 мм*170 мм; Колір виробу: Білий; Типорозмір: 24 аркуші; Ширина: 17 см; Друк малюнка: клітинка; Кількість у пакунку: 25шт; Сезонність товару: Круглий рік
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Обкладинка | |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 20,5 см |
| Кількість в упаковці | 25шт |
| Кількість в ящику | 600шт |
| Матеріал виробу | Папір |
| Область застосування | Канцтовари |
| Друк малюнка | клітка |
| Розмір зовнішній | 205мм*170мм |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Тип | Зошит |
| Типорозмір | 24 аркушів |
| Форма | Прямокутна |
| Колір виробу | Білий |
| Ширина | 17 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 282,02 ₴/пач
