-10%

Упаковка для тортів ПС-25 V5300 мл d280 h122 (25 шт.)блістерна одноразова пластикова прозора
1 158,43 ₴/пач
1 042,58 ₴/пач
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000000494
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Одноразові пластикові контейнери для тортів, рулетів, випічки та інших кондитерських виробів. Прозоре паковання PET демонструє ваш продукт у всій його красі. Контейнери герметично закриваються, що дає змогу зберегти свіжість, соковитість і м'якість кондитерських виробів, у такий спосіб продовжуючи термін його зберігання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 28 см |
| Кількість в упаковці | 25шт |
| Кількість в ящику | 200шт |
| Матеріал виробу | Харчовий полістирол |
| Матеріал(особливості) | полістирол |
| Область застосування | Зберігання,подання,сервіровка |
| Обсяг | 5300мл |
| Розмір зовнішній | 280мм*122мм |
| Внутрішній розмір | 268мм*115мм |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Температурний режим | не передбачає нагрівання понад +60°С |
| Тип | Упаковка для тортів |
| Форма | Кола |
| Колір виробу | прозорий |
| Ширина | 12,2 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 042,58 ₴/пач


