-10%

Пакети фасувальні в рулоні 100 шт. 26х35 см бутербродні пакетики фасування поліетиленові для харчових продуктів
29,67 ₴/рулон
26,70 ₴/рулон
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000003139
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пакети фасувальні в рулоні 100 шт. 26х35 см бутербродні пакетики фасування поліетиленові для харчових продуктів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 35см |
| Кількість в упаковці | 100 штук |
| Кількість в ящику | 100 рулонів |
| Матеріал виробу | Поліетилен низького тиску (ПНД) |
| Матеріал(особливості) | Полителен HDPE |
| Область застосування | Повсякденна |
| Розмір зовнішній | 18+(2*4)*35 см |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Тип | Майка |
| Товщина | 5,5 мікрон |
| Форма | Прямокутна |
| Колір виробу | прозорий |
| Ширина | 26см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26,70 ₴/рулон



