
Кришка на контейнер форму з алюмінієвої фольгіартикул SP24L 100 штук (1 пач)
31 053,12 ₴/пач
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000000389
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Алюмінієво-картонна кришка підходить для контейнера SP24L. Використовується виключно для пакування та зберігання продуктів у холодильнику або морозильній камері та під час транспортування. Кришка виготовлена з ламінованого картону. Упаковувати фольгованою стороною до продуктів. Під час використання контейнера в мікрохвильовій або духовій печі кришку потрібно зняти.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Кришка |
| Форма | Прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 14см |
| Кількість в упаковці | 100 штук |
| Кількість в ящику | 24уп |
| Матеріал виробу | Картон |
| Матеріал(особливості) | Ламінована |
| Область застосування | Для приготування і сервіровки блюд |
| Розмір зовнішній | 115мм*140мм |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Товщина | 60 мікрон |
| Колір виробу | Сріблястий |
| Ширина | 11.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 053,12 ₴/пач
