
Бамбукові шпажки для шашлику 40 см 60-70 шт. 2.5 мм палички шампура дерев'яні для барбекю фуршета, канапе, стеки
59,34 ₴/пач
53,40 ₴/пач
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000004926
Кількість у пакунку неточна!
Бамбукові шпажки для шашлику 40 см 60-70 шт. 2.5 мм палички шампура дерев'яні для барбекю фуршета, канапе, стеки
Бамбукові палички для шашлику незамінний аксесуар у будь-якому кафе або ресторані, серед страв якого є шашлик. Стеки являють собою палички, на які надягаються заздалегідь промариновані шматочки м'яса в поєднанні зі спеціями або овочами — помідорами, цибулею та зеленню. Потім м'ясо обсмажується на вугіллі за високої температури. Після фінальній стадії приготування, коли м'ясо рівномірно просмажене, виходить дуже смачний і соковитий шашлик. Бамбукові палички не тільки сприяють смачному приготуванню м'яса, але й надають продукту закінченого та досконалого вигляду. Температура загоряння бамбука дуже висока, тому саме бамбукові стебла є найкращим рішенням для будь-якого шашлику — зі свинини, баранини або яловичини. Дерев'яні палички-склянки для шашлику з бамбука незамінна річ для приготування страв на пікніку, вечірці. Стеки для шашлику бамбукові — це одноразові шампури (шпажки) для м'ясних страв із яловичини, баранини, курки, риби. Бамбукові стеки використовуються для ефектного подавання страв із фруктів, грибів і овочів. Бамбукові палички також застосовуються в японській кухні в процесі приготування якіторі. Під час використання для приготування страв на вогні дерев'яні шампури попередньо замочують у воді.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Бамбук |
| Тип | Шампур |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в ящику | 100 уп |
| Діаметр | 2,5 мм |
| Область застосування | Приготування,зберігання,подання,сервіровка |
| Висота зовнішня | 40 см |
| Форма | загостреної палички |
| Матеріал виробу | Бамбук |
| Розмір зовнішній | 400мм*2,5 мм |
| Колір виробу | натуральний |
| Матеріал(особливості) | бамбук |
| Сезонність товару | Круглий рік |
- Ціна: 53,40 ₴/пач


