-10%

Судок контейнер харчовий 0.2 л круглий із кришкою пластиковий прозорий герметичний судочок для харчових продуктів маленький
10,83 ₴
9,75 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000000534
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Судок контейнер харчовий 0.2 л круглий із кришкою пластиковий прозорий герметичний судочок для харчових продуктів маленький
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Кришка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в ящику | 400шт |
| Область застосування | Зберігання,подання,сервіровка |
| Висота зовнішня | 2,6 см |
| Форма | Кола |
| Матеріал виробу | Харчової полипрорилен |
| Розмір зовнішній | 129мм*26мм |
| Колір виробу | прозорий |
| Обсяг | 200мл |
| Діаметр верху | 12,9 см |
| Матеріал(особливості) | ПП - поліпропілен |
| Температурний режим | не передбачає нагрівання понад +120-130°С |
| Внутрішній розмір | d120 h26 |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Кількість в упаковці | 50шт |
| Висота внутрішня | 2,6 см |
| Діаметр дна (низа) | 11см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9,75 ₴


