
Новорічні пакети для цукерок 20х35 см 100 шт., фольговані пакетики для солодких подарунків, новорічна упаковка
58 579,41 ₴/пач
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000007980
Новорічні пакети для цукерок 20х35 см 100 шт., фольговані пакетики для солодких подарунків, новорічна упаковка
Новий рік — улюблене свято не тільки дітей, а й дорослих. Адже однаково приємно як отримувати, так і дарувати подарунки близьким, друзям, співслугувальникам. Крім чималих і серйозних подарунків у новорічні свята заведено дарувати сюрпризи у формі цукерок та інших солодощів. Щоб презентувати мав відповідне свято обгортку, можна використовувати новорічне фольговане паковання для цукерок.
У нашому інтернет-магазині представлений широкий асортимент барвистих і практичних паковань для цукерок у новорічній тематиці. Пакети з фольги дуже міцні та практичні, тому в них можна покласти до 500 грамів солодощів, не боячись, що фольга порветься.
Шовестське фольгована блискуче паковання — це символ новорічного свята. Один її різновид викликає в дітей захоплення, тому паковання такого типу дуже запитане. Задня частина пакета виготовлена з фольги, а на прозорій лицьовій стороні нанесений дитячий тематичний малюнок із ялинкою та новорічними персонажами. Зверху пакет можна стягувати на шнур або стрічку.
У нас ви можете купити фольговане паковання для цукерок чотирьох розмірів:
20х30 см
20х35 см
25х40 см
30х50 см
Такий подарунковий пакет підійде не тільки для паковання цукерок, а й дрібних сувенірів на Різдво, День Святого Миколи й будь-який інший зимовий свята
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 350 мм |
| Матеріал | Целофан |
| Особливості | З малюнком, З написом |
| Тип | Пакет |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в ящику | 5000шт |
| Довжина | 35см |
| Область застосування | Упаковка падарков |
| Матеріал виробу | Поліпропілен |
| Колір виробу | Сріблястий |
| Друк малюнка | Новорічна тематика |
| Сезонність товару | Новогоднии свята |
| Кількість в упаковці | 100 штук |
- Ціна: 58 579,41 ₴/пач



