-10%

Серветка целюлозна 3+1 шт., 15х15 серветка целюлоза для прибирання універсальні
63,34 ₴/пач
57 ₴/пач
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000008057
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір губок різних кольорів із суміші структурованої целюлози та бавовняного волокна. Добре вбирає вологу. М'яка та приємна на дотик. Можна прати в пральній машині. Підходить для прибирання делікатних поверхонь.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Целюлоза |
| Тип | Серветка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 15,5 см |
| Кількість в упаковці | 3шт |
| Кількість в ящику | 65 уп |
| Матеріал виробу | Целюлоза |
| Область застосування | Для вологого і сухого прибирання |
| Розмір зовнішній | 155мм*150мм |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Форма | квадрата |
| Колір виробу | Різні кольори |
| Ширина | 15,5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 57 ₴/пач



