
Трубочки для напоїв паперові 25 шт Червоні соломинки коктейльні з паперу, соломки для кави та коктейлів
4 170,11 ₴/пач
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000010300
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Трубочки для напоїв паперові 25 шт Червоні соломинки коктейльні з паперу, соломки для кави та коктейлів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Діаметр | 4.8 мм |
| Довжина | 195 мм |
| Матеріал | Папір |
| Тип | Трубочка без вигину |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в ящику | 400 уп |
| Область застосування | Декорація, прикраса предмета або приміщення |
| Форма | Циліндра |
| Матеріал виробу | Папір |
| Розмір зовнішній | 4,8 мм*195мм |
| Колір виробу | Червоний |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Кількість в упаковці | 25шт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 170,11 ₴/пач


