-10%

Трубочки для напоїв паперові Крафт 25 шт. крафтові коктейльні з паперу, соломки для кави та коктейлів
19,32 ₴/пач
17,39 ₴/пач
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000010301
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Трубочки для напоїв паперові Крафт 25 шт. крафтові коктейльні з паперу, соломки для кави та коктейлів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Діаметр | 4.8 мм |
| Кількість в упаковці | 25 шт. |
| Матеріал | Папір |
| Тип | Трубочка без вигину |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 20см |
| Кількість в ящику | 400 уп |
| Матеріал виробу | Папір |
| Область застосування | Декорація, прикраса предмета або приміщення |
| Розмір зовнішній | 4,8 мм*195мм |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Форма | Циліндра |
| Колір виробу | Крафт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17,39 ₴/пач


