
Пакети новорічні подарункові 23х24х10 см Асорті (12 шт) пакети паперові ламіновані з ручками для подарунків
54 040,26 ₴/пач
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000011469
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Паперовий подарунковий пакет квадрат. Розмір: 23*24*10 см. Дрібований папір із глянсовою ламінацією. Ціна вказана за паковання — 12 шт. одного різновиду.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пакет |
| Форма | Прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 10см |
| Довжина | 24см |
| Кількість в упаковці | 12шт |
| Матеріал виробу | Поліетилен низького тиску (ПНД) |
| Область застосування | Повсякденна |
| Друк малюнка | Новорічна тематика |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Тип ручки | Канатики |
| Товщина | 100 мікрон |
| Колір виробу | Різні кольори |
| Ширина | 23см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 54 040,26 ₴/пач



