-10%

Свічка парафінова 13х1.7 см 20 шт. господарська столова для дому біла висока довга набір свічок
208,46 ₴/пач
187,62 ₴/пач
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000011489
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
text-align:center">Свічка парафінова 13х1.7 см 20 шт. господарська столова для дому біла висока довга наборка свічок
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид свічки | Господарська |
| Ароматизована | Ні |
| Матеріал виготовлення | Парафін |
| Колір | Білий |
| Кількість свічок в наборі | 20 шт. |
| Діаметр свічки | 17 мм |
| Висота свічки | 130 мм |
| Вага свічки | 25 г |
| Матеріал ґніту | Бавовняний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Свічки |
| Кількість в ящику | 48уп |
| Діаметр | 1,7 см |
| Область застосування | Декорація, прикраса предмета або приміщення |
| Висота зовнішня | 13см |
| Форма | свечки |
| Матеріал виробу | Парафін |
| Колір виробу | Білий |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Кількість в упаковці | 20шт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 187,62 ₴/пач






