
Склянки паперові для кави 110 мл 50 шт. склянки кавові одноразові картонні кольорові Жовті для напоїв
276 103,63 ₴/пач
- Немає в наявності
- Код: DT000012320
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Паперові склянки й інший паперовий посуд виготовлені з високоякісного, міцного, тонкого картону. Зовнішня сторона паперових склянок покрита ламінацією. Ламінація зовнішнього боку паперового посуду запобігає передчасному розмоканню посуду. Оскільки без ламінації зовнішньої сторони паперових склянок відбудеться таке: наливаючи холодну рідину в склянку, утворюється конденсат на зворотному боці паперових стаканчиків, під впливом якого паперовий посуд швидше розмокає та втрачає свої функції. На зовнішню сторону паперових склянок нанесені привабливі малюнки, завдяки яким одноразовий посуд має привабливий, святковий вигляд.
Переваги використання паперових стаканчиків:
- Стакани з паперу не завдають шкоди довкіллю, оскільки виробляються з натуральної сировини, легко та швидко утилізуються
- Паперовий стаканчик не виділяє шкідливих речовин під час контакту з гарячими або холодними напоями, завдяки використанню спеціального якісного картону
- Стакани з паперу гігієнічні, водночас мають сучасний, стильний та яскравий вигляд
- Паперові склянки не вислизають із рук, не деформуються під впливом пари та окропу
- Стакани з картону — чудове місце для розміщення яскравої оригінальної реклами.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Папір |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 59 мм |
| Діаметр верху | 60,1 мм |
| Діаметр дна (низа) | 42,95 мм |
| Кількість в упаковці | 50шт |
| Кількість в ящику | 4200шт |
| Матеріал виробу | Папір |
| Область застосування | Для напоїв |
| Обсяг | 105мл |
| Друк малюнка | Кава |
| Щільність | 195 г/м2 |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Тип | Стакан |
| Форма | Циліндра |
| Колір виробу | Жовтий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 276 103,63 ₴/пач

