-10%

Свічка парафінова циліндр 8х4 см 4 шт. Рожева господарська столова для дому товста декоративна кольорова набір свічок
113,25 ₴/упаковка
101,93 ₴/упаковка
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000012530
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
text-align:center">Свічка парафінова циліндр 8х4 см 4 шт. Рожева господарська столова для дому товста декоративна кольорова суміш свічок
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Свічки |
| Кількість в ящику | 48уп |
| Діаметр | 3,7 см |
| Область застосування | Декорація, прикраса предмета або приміщення |
| Висота зовнішня | 5,5 см |
| Форма | Циліндра |
| Матеріал виробу | Парафін |
| Розмір зовнішній | 55мм*37мм |
| Колір виробу | Червоний |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Кількість в упаковці | 4 шт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 101,93 ₴/упаковка



