
Cалфетка для підлоги 50*60 біла, ганчірка для миття підлоги підлогова універсальна
138 563,80 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000012680
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Ганчірка для миття підлоги 50х75 см бавовняна. Прошита нитками по всій площі. Для миття й протирання будь-яких підлог добре вбирає воду
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Ганчірка |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в ящику | 100шт |
| Довжина | 60 см |
| Область застосування | Для вологого і сухого прибирання |
| Форма | форма рулон |
| Розмір зовнішній | 50*60см |
| Колір виробу | Білий |
| Ширина | 50 см |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Кількість в упаковці | 1 шт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 138 563,80 ₴

