-10%

Новорічний подарунковий пакет 47х52х20 12 шт. паперовий із новорічним малюнком для подарунків гарний на новий рік великий
1 221,96 ₴/пач
1 099,77 ₴/пач
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000012731
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пакети новорічні подарункові 47х52х20 см (12 шт) пакети паперові ламіновані з ручками для подарунків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пакет |
| Форма | Прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товщина | 100 мікрон |
| Довжина | 52 см |
| Область застосування | Повсякденна |
| Матеріал виробу | Поліетилен низького тиску (ПНД) |
| Колір виробу | Різні кольори |
| Ширина | 47 см |
| Друк малюнка | Новорічна тематика |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Глибина | 20 см |
| Тип ручки | Канатики |
| Кількість в упаковці | 12шт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 099,77 ₴/пач

