-10%

Губка кухонна для посуду 5 шт. Чорна, мочалка для миття (мийки) посуду, для кухні, господарська
28,82 ₴
25,94 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000012653
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кухонні губки з грубопористого поролону. Використовується для миття посуду, раковин, кухонних меблів. Великопористий поролон забезпечує рясне піноутворення за меншої витрати мийного засобу.
Розмір однієї мочалки Довжина (10 см) Ширина (75,8 см) Висота (2,5 см) 22щільність в пакованні п'ять шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Мочалка |
| Кількість в ящику | 60 уп |
| Довжина | 15 см |
| Область застосування | Для вологого і сухого прибирання |
| Висота зовнішня | 5,5 см |
| Матеріал виробу | Поролон |
| Розмір зовнішній | 150мм*90мм*55мм |
| Колір виробу | Різні кольори |
| Ширина | 9 см |
| Температурний режим | 5°С до 30°С |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Кількість в упаковці | 5 шт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25,94 ₴

