-10%

Губка кухонна для посуду 10 шт. Turbo, мочалка для миття (мийки) посуду, для кухні, господарська
20,62 ₴
18,56 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000012658
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кухонні губки чудово підходять для миття посуду, раковин і кухонних меблів. Виріб виготовлений з пористого поролону, який сприяє утворенню густої піни.
Наявність спеціальної абразивної фібри дасть вам змогу легко й ефективно очистити забруднення. Губки зручного розміру й ергономічної форми можуть використовуватися з мийними засобами або без них.
Розмір однієї мочалки Довжина (7 см) Ширина (4,5 см) Висота (2,3 см) 15щільність у пакованні — десять шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Мочалка |
| Кількість в ящику | 50 уп |
| Довжина | 27,5 см |
| Область застосування | Для вологого і сухого прибирання |
| Висота зовнішня | 4,3 см |
| Матеріал виробу | Поролон |
| Розмір зовнішній | 275мм*67мм*43мм |
| Колір виробу | Різні кольори |
| Ширина | 6,7 см |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Кількість в упаковці | 10 шт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18,56 ₴

