
Конусні пакети для квітів 60х6х15 см. 100 шт Сині (метал), пакети-конуси, конусні паковання для квітів
832 029,92 ₴/пач
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000012990
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Конусні пакети для квітів 60х6х15 см. 100 шт Сині (метал), пакети-конуси, конусні паковання для квітів
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 59 см |
| Діаметр верху | 15 см |
| Діаметр дна (низа) | 6 см |
| Кількість в упаковці | 100 штук |
| Кількість в ящику | 5000шт |
| Матеріал виробу | Поліпропілен |
| Область застосування | Упаковка падарков |
| Друк малюнка | Квіткова Тематика |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Тип | Фольгований пакет |
| Форма | Конусна |
| Колір виробу | синій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 832 029,92 ₴/пач

