-10%

Одноразовий контейнер блістер 570 мл 50 шт. IT-9 блістерне паковання коррекс прозорий харчовий для десертів
260,85 ₴/пач
234,77 ₴/пач
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000013714
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Одноразовий контейнер блістер 570 мл 50 шт. IT-9 блістерне паковання коррекс прозорий харчовий для десертів
Блістерна упаковка для продуктів — особливий різновид паковання, виготовлений із пластику (доступні рішення з поліпропілену, поліетилену, полістиролу). Таке паковання насамперед призначається для розфасування різних харчових продуктів. Наприклад, овочів і фруктів, салатів, олії або морозива, сирів, сиру, сиру, безлічі інших продуктів, кондитерських виробів (всеможливих тістечок або тортів), напівфабрикатів, морепродуктів. Пластикове паковання для зберігання харчових продуктів може закриватися пластиковою кришкою, запаватися плівкою, фольгою. Таке паковання й називається блістер або контейнери з полістиролу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Контейнер/судок |
| Застосування | Універсальне |
| Матеріал | Полістирол |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Прозорий |
| Об`єм | 570 л |
| Довжина | 124 мм |
| Ширина | 121 мм |
| Висота | 57 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в ящику | 1400шт |
| Висота зовнішня | 5,7 см |
| Матеріал виробу | Харчовий полістирол |
| Колір виробу | прозорий |
| Обсяг | 570 мл |
| Матеріал(особливості) | Пластик |
| Друк малюнка | Немає |
| Внутрішній розмір | 110 мм*110 мм*55 мм |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Кількість в упаковці | 50шт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 234,77 ₴/пач


